Нд. Вер 20th, 2020

У Британії планується рекордне підвищення податків через пандемію, – ЗМІ

Поділіться записом

В уряді країни наголошують на значних втратах бюджету через коронавірус

Фунт стерлінгів. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Мінфін Великої Британії розглядає можливість найбільшого за кілька останніх десятиліть підвищення податків. Про це повідомляє The Telegraph.

Зазначається, що уряд країни планує компенсувати втрати бюджету Британії через пандемію коронавірусу та значне скорочення економіки. Наразі обговорюється варіант підвищення розміру базової податкової ставки на продаж активів з 10% до 20%. Крім того, в Об’єднаному Королівстві хочуть збільшити податок на продаж другої квартири або будинку з 18% до 20%.

Водночас для людей, які платять податки за підвищеною ставкою, можуть збільшити розмір збору до 40% (наразі громадяни сплачують 28% з продажу нерухомості та 20% з продажу активів).

Крім того, у Мінфіні Британії наразі обговорюється скорочення пенсійних послаблень, введення податку на електронні продажі та підвищення паливних зборів.

Новини за темою: Понад 80 мільйонерів просять збільшити їм податки, аби в урядів були гроші на боротьбу з коронавірусом

Нагадаємо, нещодавно у США оголосили податкові канікули для бідних. Зокрема, податок із зарплат до кінця поточного року скасують для американців, які заробляють менш як 100 тис. доларів на рік.

Джерело: https://zik.ua/news/world/u_brytanii_planuietsia_rekordne_pidvyshchennia_podatkiv_cherez_pandemiiu__zmi_979175

Залишити відповідь