Нд. Вер 27th, 2020

Цар завжди добрий. Зеленський сильний, бо ставить слабких міністрів, – Охріменко

Поділіться записом
Олександр Охріменко – 112.ua

Свого часу Кучма промахнувся – поставив Лазаренка, а Зеленський дуже правильно робить

Президент України Володимир Зеленський сильний тим, що він ставить слабких міністрів. З точки зору влади, це правильно.

Про це в ефірі ток-шоу “17” на телеканалі ZIK заявив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

Експерт зауважив, що проблема неефективних міністрів – це проблема президентської партії, це їхня прерогатива, адже саме вони можуть змінити будь-якого міністра, проголосувавши у Раді.    

“Але в будь-якому випадку їх поміняють на таких же самих. І дійсно в чому сильний Зеленський – він ставить слабких міністрів. Він молодець! Дуже молодець! Пам’ятаєте, свого часу Кучма промахнувся – поставив Лазаренка, бо не знали, кого брати. А Зеленський дуже правильно робить, він дійсно ставить слабеньких. Тому їх можна міняти. У будь-якому випадку, з точки зору влади, це правильно”, – зауважив гість ток-шоу.

За словами Охріменка, українцям також не потрібно знати прізвища прем’єра та міністрів, натомість важливо пам’ятати, які податки вони мають сплачувати.

“Українці прізвище прем’єр-міністра погано пам’ятають, міністра фінансів – взагалі не пам’ятають! І це добре, тому що українець повинен добре пам’ятати, скільки заплатити податків. А все інше – не принципово”, – підкреслив він.

Окрім цього, за словами експерта, негативний рейтинг Кабінету Міністрів на чолі з прем’єром Шмигалем мало позначиться на Зеленському.

“Тому що цар завжди добрий. Він поправив, він поміняв. І на сьогоднішній день, незважаючи на все, Зеленський має найменший антирейтинг, якщо співставити зі Шмигалем”, – прокоментував Охріменко.

Новини за темою: Уряд Шмигаля діє під гаслом “50 відтінків сірого”, він не представляє команду мрії, – Кацман

Нагадаємо, політолог Олександр Лазарєв заявив, що, найімовірніше, уряд України на чолі з прем’єром Денисом Шмигалем буде відправлений  відставку весною, тому що падіння рейтингу влади неминуче.

Також на думку політолога Тараса Загороднього, відставка чинного прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, найімовірніше, може бути перед місцевими виборами, тому що ситуація в економіці буде досить-таки критична.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/tsar_zavzhdy_dobryi_zelenskyi_sylnyi_bo_stavyt_slabkykh_ministriv__okhrimenko_979491

Залишити відповідь