Нд. Тра 16th, 2021

Свій бізнес у Польщі за 2021 рік відкрили 6000 українців: чому обирають роботу за кордоном

Ось тому ми і не дивуємось, що наші “світлі голови” виїжджають за кордон, влаштовуються там на престижну роботу, бо на Батьківщині їхні знання не потрібні. І це не лише про науковців.
Під час своєї передвиборної кампанії чинний президент обіцяв створити умови, щоб українці поверталися додому із заробІтків. Але нинішній стан у країні такий, що не сприяє поверненню. Торік з України лише медиків виїхало – понад 66 тисяч. Частина з них знайшли роботу в Польщі. І їм там непогано платять, особливо за лікування коронавірусних пацієнтів. Та й загалом зарплати за кордоном в українців майже вдвічі більші за ті, які пропонує їм наша держава.
Наприклад, далекобійник в Україні може отримувати 30 тис. грн. тоді як за кордоном йому заплатять до 75. Гарний оклад будівельників в Україні доходить до 25 тис. грн, у той час як в Європі – 45. Пакувальник в Україні отримує близько 12 тисяч, а в Європейському Союзі – майже втричі більше. Вантажник – до 15 тисяч у нас. І усі 30 – у них. І до речі за кордоном українці не лише влаштовуються на тимчасові підробітки. Вони там відкривають власний бізнес. Навіть в умовах пандемії. Саме таких українців ми й знайшли. Чому вони люблять батьківщину на відстані – Ірина Саєвич розкаже.

Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua

Залишити відповідь