25.10.2021

Платіжки мають бути не більше, ніж розраховано на основі річних тарифів, – Немчінов

Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов
Фото з відкритих джерел

Наразі річний тариф на газ для побутових споживачів складає 7,96 грн за кубометр

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов заявив, що суми в платіжках мають бути не більше, ніж розраховано на основі річних тарифів. Про це йшлося в його Telegram-каналі.

Як зазначається, за формування тарифів відповідає виключно місцева влада.

“Зависокі тарифи – це свідчення неспроможності на місцях. Тому, жодної підстави підвищувати тарифи для населення немає та не буде. Наголошую, що суми в платіжках мають бути не більше, ніж розраховано на основі річних тарифних пропозицій”, – зазначив міністр.

Наразі компанія “Нафтогаз”, яка є постачальником останньої надії, пропонує своїм споживачам наступні річні тарифи на газ:

  • 7,96 гривень за кубометр газу – для побутових споживачів;
  • 7,42 гривень за кубометр на перший рік – для підприємств “Теплокомуненерго”.
Новини за темою: У Кремлі заявили про готовність обговорювати з Києвом прямі закупівлі газу

Нагадаємо, що раніше ексміністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що наразі по всій Україні тарифи на газ збільшилися на 52% через бездіяльність чинної влади. За його словами, в тарифі на тепло закладена ціна на газ десь в районі 4-4,5 грн, а сьогодні “Нафтогаз” пропонує купляти підприємствам “Теплокомуненерго” по 7,42 грн, тобто, практично, вдвічі дорожче.

Окрім цього, в Україні і протягом опалювального сезону можуть підвищити ціни на газ. За словами політичного експерта Юрія Корольчука, вартість газу може підвищитися до 3-3,5 тис. гривень.

Джерело: https://zikua.tv/news/economics/platizhky_maiut_buty_ne_bilshe_nizh_rozrakhovano_na_osnovi_richnykh_taryfiv_nemchinov_1013371

Залишити відповідь