Сб. Бер 6th, 2021

Pitch Day #21 / 05.02.21 // Third Generation

Поділіться записом

Вітаємо в ефірі 21-го Pitch Day від Українського фонду стартапів! 🙂 Усі стартапи знаходяться на стадії seed та змагаються за грант розміром 50 000 доларів кожен.

Проголосувати за стартап, який сподобався найбільше саме вам можна в нашому телеграм каналі за цим лінком: ➡️ t.me/usfofficial

Команди, презентації яких побачите є:

⭐️ LinkAdd. B2B SaaS сервіс, який допомагає компаніям залучати клієнтів через соціальну мережу Linkedin на повному автопілоті з застосуванням технологій штучного інтелекту.
⭐️ Dots Platform. Хмарна технологічна платформа, що дозволяє запустити професійний сервіс доставки їжі за 2 тижні.
⭐️ Advin. Система контролю наявності товару на полиці магазину фуд-ритейлу, що приносить додатковий дохід за рахунок підвищення обертовості товару на полиці, методом контролю всієї її глибини, в тому числі і для сипучих товарів.
⭐️ EqMan. SaaS рішення для малого та середнього бізнесу, яке дозволяє вести облік активів підприємств не тільки на складі, а й за його межами, на віддалених локаціях.
⭐️ Bot4Shop. Хмарний сервіс для підприємців, який дозволяє продавати товари та послуги у месенджері Telegram за допомогою власного бот-магазину.
⭐️ GIOS Mobile. Мобільний додаток для вивчення математики та розвитку критичного мислення школярів. EdTech рішення, що базується на технологіях AІ та machine learning і робить процес навчання більш гнучким та адаптивним.
⭐️ VERUM.ERP. B2B онлайн-сервіс для ефективного контролю якості матеріалів та виконання будівельних робіт на великих об’єктах.
⭐️ ZERNOVOZ.UA. Сервіс для пошуку транспорту та управління перевезеннями в аграрній сфері. Дозволяє сільгоспвиробникам та зерновим трейдерам організувати роботу з партнерами перевізниками та, в разі необхідності, знайти вільний транспорт поблизу.
⭐️ Tradomatic. №1 агро маркетплейс України. Ми допомагаємо фермерам заробляти більше, а витрачати менше. Трейдоматік об’єднує усіх гравців аграрного ринку у єдиному простому боті у Вайбер і Телеграм.
⭐️ Justo. Сервіс автоматизації прийому замовлень через інтерактивне меню для ресторанів, готелів та готельно-ресторанних комплексів. Цінність сервісу для клієнта полягає у скороченні витрат на паперове меню, зменшення кількості персоналу для обслуговування, збільшення швидкості обслуговування, збільшення даних про відвідувачів закладу клієнта.

Оцінювати стартапи будуть члени Конкурсної комісії, до складу якої увійшли:

✅ Олеся Мальована. Директорка підрозділу Startup Grind Dnipro.
✅ Олена Мажуга. Інвестиційний менеджер в Genesis Investments.
✅ Аркадій Вершебенюк. Партнер в BeeVentures.
✅ Михайло Халецький. Старший інвестиційний аналітик Simpact VC.
✅ Андрій Гулий. Головний аналітик INDAX.
✅ Олександр Рябцев. Засновник StartupInUA.
✅ Сергій Довгополий. Керуючий партнер бізнес акселератора FeelGoodLabs.

📡 Слідкуйте за новинами новітніх українських стартапів на наших сторінках:

➡️ у фейсбук: facebook.com/ukrainianstartupfund
➡️ телеграм каналі: t.me/usfofficial
➡️ та інстаграмі: instagram.com/ukrainianstartupfund

#usfofficial

Залишити відповідь