08.12.2021

ПАРАЗИТИ: Спікер «на проценті». Як працюють ломбарди Разумкова?

Чи знаєте ви, що кожен четвертий кредит українці беруть не в банку, а в ломбардах? Важливе місце серед цих установ тотального пограбунку посідають ломбарди екс-голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.

З цього розслідування ви дізнаєтесь, на кого Разумков переписав свій бізнес, як він працює і скільки заробляє на рік.

Став цьому відео лайк і не забудь підписатися на канал 👍 Дякуємо!
Підтримай Ісландію на Patreon ➜ https://www.patreon.com/islndtv

Долучайтесь в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Ласкаво просимо до Ісландії.
Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Антиподи, Петров Live, Київ Викликає, Чарівний Київ, Рада НацБезпеки, Приватне обвинувачення, Офіс PRездента, Лікар Васильєв та Чорна п’ятниця.

Наш партнерський YouTube-проєкт:
➜ Педіатр Марина Шакотько. Підписуйтесь: https://www.youtube.com/channel/UCNiMfD0deL44FWdzIkr8AVw?sub_confirmation=1

Також нагадуємо, що телеканал «Ісландія» доступний до перегляду на MEGOGO. Інтерв’ю, політичні ток-шоу, аналітичні програми, прямі ефіри в live-форматі та багато іншого — все це ви можете дивитися з будь-якого вашого пристрою – https://megogo.net/ua/tv/channels/10654295-islandiya-online.html