23.10.2021

Новини України та світу | Випуск ТСН.19:30 за 1 червня 2021 року

#новини​​ #актуальніподії​​ #свіжіновини​​ #тсн #новинионлайн​​ ​​ #новиниукраїни #новинисвіту
1:15 Смерть вагітної
2:14 Порятунок малюків
6:33 Загадкове зникнення
7:16 Загибель шахтаря
10:32 П’яний порушник
11:14 Порушник під прицілом
16:00 Президентський університет
17:10 ЗНО на вибір
20:12 Позбавлення звання
20:40 Доведені до відчаю
21:30 Пандемія коронавірусу
22:20 Потяг до Європи
25:26 Доля малюка
26:32 Порятунок на морі
30:14 Відчайдушний вчинок
31:10 Крилаті нападники
34:50 Сучасна лікарня
36:03 Екологічний закон
39:33 Російське кривосуддя
40:11 Вибухи у Балаклії
41:10 Діти війни
46:10 Дитяча злочинність
47:09 Наслідки негоди
47:52 Купальний сезон
53:46 Глибоке занурення
57:56 Аудит з першою леді
59:00 Город у лікарні
Всі актуальні новини України – https://tsn.ua/ukrayina
Останні політичні новини – https://tsn.ua/politika
Свіжі новини зі світу кіберспорту – https://tsn.ua/cybersport
Новини по темі “Коронавірус” – https://coronavirus.tsn.ua
Цікаві і курйозні новини – https://tsn.ua/tsikavinki
Дитинство і війна, заборона пластикових пакетів, ЗНО на вибір та інше, – у випуску ТСН.19:30 за 1 червня 2021 року

Залишити відповідь