Чт. Січ 21st, 2021

Ніякої побутової хімії, лампочок та батарейок: Уряд заборонив продаж деяких товарів на період локдауну

Поділіться записом

pixabay.com

Тепер уряд просять змінити умови локдауну, аби не обмежувати права споживачів

Кабінет міністрів закликають змінити умови карантину з 8 січня до 25 січня 2021 року у питанні продажу певних категорій товарів. Про це повідомляє пресслужба Американської торгівельної палати

“Згідно з рішенням Кабінету Міністрів України, з 8 січня 2021 року до 25 січня 2021 року на всій території України забороняється торгівля будь-якими товарами, окрім продуктів харчування, лікарських засобів та виробів медичного призначення, засобів гігієни та зв’язку, а також кормів, ветеринарних препаратів, насіння, засобів захисту рослин. Будь-які інші товари можна буде замовити лише з адресною доставкою”, – йдеться у повідомленні.

Окрім цього, у палаті наголосили, що обмеження стосуються не тільки закриття спеціалізованих магазинів, але й заборони продажу значної частини товарів повсякденного вжитку в супермаркетах: побутова хімія та інструменти, одяг, преса, лампочки, батарейки, дитячі товари для навчання.

Новини за темою: Карантинні вісім тисяч: В уряді назвали кількість осіб, які отримають допомогу

Як зазначається, у такій ситуації супермаркетам доведеться закривати окремі відділи або забороняти продаж таких товарів безпосередньо при розрахунку на касі. У палаті вважають таке рішення не лише є прямим обмеженням прав споживачів у придбанні необхідної продукції, але й потенційно призводитиме до виникнення конфліктних ситуацій в магазинах.

“Щоб попередити негативні наслідки, як для суб’єктів господарювання, так і для споживачів, протягом грудня Палата неодноразово зверталася до Кабінету Міністрів України з проханням переглянути текст відповідного рішення – постанови №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, – розповіли в Американській торгівельній палаті.

Новини за темою: Смерті медиків від коронавірусу: В уряді придумали, як спростити виплати

Нагадаємо, напередодні в Офісі президента України розповіли про можливість скасування жорсткого карантину в січні. 

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/niiakoi_pobutovoi_khimii_lampochok_ta_batareiok_kabmin_zaboronyv_prodazh_pevnykh_tovariv_na_period_lokdaunu_992069

Залишити відповідь