Пт. Січ 22nd, 2021

Невеликий, але буде: Зеленський очікує у 2021 році підйом в економіці

Поділіться записом
Володимир Зеленський
Фокус

За словами президента, у 2021 році “людям буде легше”

Президент України Володимир Зеленський заявив, що у 2021 році “людям буде легше”. За його словами, очікується підйом в економіці, “невеликий, але буде”. Про це він сказав в інтерв’ю виданню “Фокус”.

“Цей високосний рік був непростий, він завжди складніше, жорсткіше. Щодо нового року, для початку треба уточнити, для кого він буде важким. Для мене він буде таким самим, як 2020-й, можливо, навіть важче. Все залежить, скільки буде викликів.

Для людей, вважаю, буде легше. Йде символічний рік – рік 30-річчя нашої незалежності, це підйом духу, є чим пишатися. Вважаю, що ми зробимо велике свято, у нас багато ідей. Гадаю, що приїде багато іноземних лідерів, які поважають Україну.

Ми навчилися боротися з коронавірусом. Тому, думаю, людям буде легше. Прикро, що люди вже не так бояться і іноді не надягають маски. З іншого боку, чудово, що вони не бояться і психологічно їм легше.

Економічно також буде легше. Очікується підйом в економіці, невеликий, але буде”, – розповів Володимир Зеленський.

Новини за темою: Бюджетна сфера: Ризики і можливості 2021

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Сергій Марченко у середньостроковій перспективі Міністерство фінансів працюватиме над поступовим зниженням дефіциту бюджету до 4-4,5% ВВП у 2022 році та до 3-3,5% ВВП – у 2023 році.

Джерело: https://zik.ua/news/economics/nevelykyi_ale_bude_zelenskyi_ochikuie_u_2021_rotsi_pidiom_v_ekonomitsi_991321

Залишити відповідь