Пн. Сер 2nd, 2021

НБУ встановив тариф на реєстрацію колекторських компаній

Національний банк України
Радіо Свобода

Рішення про перегляд тарифів розпочне діяти з 14 липня

Національний банк установив тариф у розмірі 24 тис. грн для компаній, які не є фінансовими установами та подають заяву для реєстрації як колекторської компанії. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Як зазначається, зміни до Закону України “Про споживче кредитування” передбачають, що для реєстрації колекторської компанії потрібно подати, зокрема, й документ, що підтверджує внесення плати за розгляд пакета документів.

Новини за темою: Нацбанк планує змінити дизайн монет номіналом 1 та 2 гривні

“Тому Національний банк як регулятор колекторських компаній запроваджує нову банківську послугу щодо реєстрації колекторських компаній зі встановленням відповідного тарифу на неї”, – пояснили в НБУ.

Відомо, що рішення про перегляд тарифів розпочне діяти з 14 липня 2021 року. Також у Нацбанку зауважили, що оновлені реквізити рахунків для оплати відповідних послуг у сфері реєстрації та ліцензування будуть розміщені на спеціальній сторінці офіційного інтернет-представництва НБУ.

Новини за темою: Посилення контролю: НБУ зобов’язав усіх колекторів зареєструватися

Нагадаємо, раніше Національний банк України надав громадянам право під час відкриття банківських рахунків пред’являти внутрішній е-паспорт, е-паспорт для виїзду за кордон або свідоцтво про народження у додатку “Дія”. 

Джерело: https://zikua.tv/news/economics/nbu_vyznachyv_taryf_na_reiestratsiiu_kolektorskykh_kompanii_1006946

Залишити відповідь