06.12.2021

НБУ назвав середню суму чека українця при покупках в магазині та інтернеті

Будівля Нацбанку України
Фото – НБУ

Українці продовжують масово переходити з готівки на безготівкові операції з використанням карток

У Національному банку назвали середню вартість чека українця. У магазинах в середньому купують на 230 грн, а в інтернеті – на 400 грн. Про це пише пресслужба НБУ.

У відомстві зазначили, що українці продовжують масово переходити з готівки на безготівкові операції з використанням карток. У порівнянні з попереднім роком кількість таких операцій зросла на 31,2%, а сума витрачених коштів – на 29,3%.

“У мережі Інтернет для оплати товарів і послуг цьогоріч здійснювалася приблизно чверть від кількості та суми всіх безготівкових операцій із платіжною карткою (25,6% та 23,6% відповідно). Це майже 520,4 млрд гривень за січень – вересень 2021 року”, – йдеться у повідомленні.

У середньому українець під час одного походу в магазин витрачає 232 грн, а під час купівлі в інтернеті – 400 грн. Найбільша ж середня сума під час переказів з однієї картки на іншу – 1 490 грн.

Загалом в Україні з початку 2021 року використовується близько 17 мільйонів банківських карток, а їхня загальна кількість зросла аж до 78 мільйонів.

Новини за темою: В Україні можуть дозволити покупки в інтернеті без податків, але з лімітом

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України ухвалив постанову, згідно з якою посилюються вимоги при наданні житлових субсидій. Пільг позбавлятимуть у разі покупки на суму понад 50 тисяч гривень. 

Джерело: https://zikua.tv/news/economics/nbu_nazvav_seredniu_sumu_cheka_ukraintsia_pry_pokupkakh_v_mahazyni_ta_interneti_1017891

Залишити відповідь