Пт. Вер 18th, 2020

Наглядові ради – це буфер, яким глава правління відмежовує себе від держави, – експерт

Поділіться записом
Максим Невінчаний, член політради “Опозиційної платформи – За життя”
Фото з відкритих джерел

Зовнішнє управління витісняє керованість всередині держави

Наглядові ради – це буфер з повністю іноземними “спеціалістами”, який ще раз підтверджує те, що у нас є зовнішнє управління, яке повністю відтісняє державне.

Про це в ефірі ток-шоу “17” на телеканалі  ZIK заявив член політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Максим Невінчаний.

  

Гість ток-шоу зауважив, що наглядові ради в Україні – це платформа, яку сьогодні активно використовують іноземні “спеціалісти” виключно в інтересах іноземних держав.   

“Фактично, в Україні з’явився буфер, коли глава правління відмежовує себе від держави і створює ще більшу некерованість. Він може робити все що завгодно. Навіть уряд не має права впливати. Ось це буфер захисту від власника”, – заявив Максим Невінчаний.  

Новини за темою: Наглядовій раді – мільйони, людям – чотириденку: Журналіст розповів про просту математику в “Укрзалізниці”

Щобільше, додав політик, членам наглядових рад в Україні платять за те, щоб вони не помічали  корупційних скандалів. А отже, додав експерт, це вкотре підтверджує зовнішнє управління країною.

“Цей буфер із повністю іноземними “спеціалістами” ще раз підтверджує те, що у нас є зовнішнє управління, яке повністю відтісняє державне управління”, – акцентував Максим Невінчаний.

Новини за темою: “Токсичні” наглядові ради: Дубілет вважає найкращим інструментом приватизацію держпідприємств

Як повідомляли, народний депутат від “Слуги народу” Олександр Скічко заявляв, що, як показує досвід сьогоднішньої наглядової ради “Укрзалізниці”, іноземці поводять себе неефективно, вони захищають у першу чергу не інтереси держави, а свої особисті, або ж інтереси певних іноземних компаній.

Додамо, голова Соціальної експертної платформи “Національна стратегія розвитку” Дмитро Співак заявляв, що іноземці на чолі наглядових рад українських монополій – це тотальний контроль над економікою держави.

Джерело: https://zik.ua/news/economics/nahliadovi_rady__tse_bufer_iakym_hlava_pravlinnia_vidmezhovuie_sebe_vid_derzhavy__ekspert_976504

Залишити відповідь