Пт. Гру 4th, 2020

МВФ виступив проти скасування електронних декларацій в Україні

Поділіться записом
Україна та МВФ


Фото з відкритих джерел

Запровадження електронних декларацій у МВФ вважають важливим елементом боротьби з корупцією

Міжнародний валютний фонд відреагував на рішення Конституційного суду України щодо е-декларування і виступив проти скасування декларацій. Про це йдеться у відповіді речника МВФ на запит Укрінформу.

Зазначається, що у відомстві вважають електронні декларації важливим елементом боротьби з корупцією. “Запуск комплексної електронної системи доступу до інформації про активи та доходи високопосадовців у 2016 році був і залишається критично важливим кроком уперед в боротьбі з корупцією, і його не потрібно скасовувати”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, у фінансовому відомстві заявили, що найважливішим елементом взаємодії МВФ з Україною впродовж останніх років залишається створення ефективної антикорупційної бази, але дискусії з проблемних питань тривають. “Підтримка та посилення ефективності всіх антикорупційних інституцій в Україні є ключовим фактором для розгортання більш потужного та рівного зростання, а отже, є важливим зобов’язанням за програмою, підтриманою МВФ”, – написав речник.

Новини за темою: Один із суддів КСУ заявив, що через тиск подав заяву про відставку

Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило перший список посадовців, які через рішення Конституційного суду уникнуть відповідальності за декларування недостовірних відомостей. До відповідного переліку потрапили п’ятеро чиновників, серед яких і ексміністр.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/mvf_vystupyv_proty_skasuvannia_elektronnykh_deklaratsii_v_ukraini_985613

Залишити відповідь