Нд. Лис 29th, 2020

Марчевський розповів про наслідки “карантину вихідного дня” для середнього бізнесу

Поділіться записом
Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Після “карантину вихідного дня”, в Україні закриється велика кількість закладів. Про це, в ефірі телеканалу Newsone заявив керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

Політик переконаний, що карантин знову буде поширюватися не на всіх і вдарить лише по малому і середньому бізнесу. При цьому, контролюючі органи не помічатимуть порушень з боку великих компаній.

“Я готовий прямо зараз, всім перевіряючим дотримання карантину структури, підказати адреси в Києві. Вулиця Льва Толстого, там є ресторан Миколи Тищенка “Велюр”. Увійти, швидше за все, можна буде через чорний вхід. Можу так само підказати мережу великих будівельних супермаркетів, їх тільки в Києві близько 15 штук. Вони, до речі, відкрито заявили про те, що у них тепер п’ятниця триває 72 години. Звичайно, з цього вийшов скандал, тому що це плювок в обличчя малого і середнього бізнесу. Ми з вами пам’ятаємо перший локдаун, коли вони прекрасно працювали і нічого не заважало нікому купувати гіпсокартон, штукатурку тощо. “Карантин вихідного дня”, в першу чергу, б’є по малому і середньому бізнесу. Наприклад, по ресторанах. 40-50% доходу ресторану формується у вихідні дні. У будні – це обідні перерви і вечері. А влада ці 40-50% забирає. Адже ці гроші не йдуть в кишеню власника, в цю суму закладена оренда, закладено витрати на комунальні послуги, на зарплати співробітників. Я не буду вникати в технологію харчування, ми ж розуміємо, що продукти – це швидкопсувний товар. Багато продуктів псуються вже через 2 дні і дай Бог, якщо власник чесний і просто викидає це все. А в умовах, коли ресторан виживає – ці продукти можуть піти на салати, піцу. А що йому робити? Йому потрібно вижити. Він не хоче закритися через злочинні і халатні рішення влади”, – розповів Марчевський.

Так само Марчевський прокоментував заяви представників місцевої влади в деяких містах, де мери закликали ігнорувати рішення Кабінету Міністрів і пообіцяли заступитися за середній і малий бізнес.

“Бізнес зобов’язаний виконувати рішення уряду. Щодо мерів міст, які заявили, що вони пропонують не дотримуватися рішення Кабінету Міністрів – якщо звернути увагу на список цих міст, ви побачите, що це мери, які виходять у другий тур виборів. Це абсолютно популістичні політичні заяви, які не несуть за собою нічого. Вони намагаються заробити електоральні бали і все”, – розповів Марчевський.

Джерело: https://zik.ua/news/economics/marchevskyi_rozpoviv_pro_naslidky_karantynu_vykhidnoho_dnia_dlia_serednoho_biznesu_987108

Залишити відповідь