Пт. Гру 4th, 2020

Ляшко: За корупцію влади платять прості українці

Поділіться записом

Через корупцію чиновників енергетичної сфери український бізнес і громадяни платитимуть на 30% дорожче за електроенергію. Про це заявив Олег Ляшко в ефірі телеканалу «112».
«НКРЕКП прийняла рішення підняти на 30% вартість послуг «Укренерго». Це означає, що український бізнес і ми з вами будемо платити більше за електрику. Чому? Тому що весь рік до цього голова парламентського комітету Герус і голова НКРЕКП Тарасюк грабували українську енергетику, запустили в Україну Троянського коня – російську електроенергію, тепер піднімають ціни, а платять за їхню корупцію прості українці. Чому вони досі не на лаві підсудних і не звільнені з посад?», – обурився Ляшко.
Лідер Радикальної партії вимагає від президента та уряду звільнити Геруса і Тарасюка та віддати їх під суд. Також Олег Ляшко звернувся до всіх демократичних сил та закликав об’єднати зусилля для порятунку країни.
«Ця влада – некомпетентна. Їхня політика веде Україну до розвалу. Тому задача всіх демократичних сил, незалежно від того, хто як називається – об’єднати зусилля, щоб зупинити цей розвал країни», – сказав Ляшко.

Facebook – https://www.facebook.com/O.Liashko

Twitter – https://twitter.com/OVLiashko?s=09

Instagram – https://instagram.com/liashko?igshid=1fycv3z6f7sr7

Більше новин читайте на сайті – http://liashko.ua/

Або в Telegram каналі – https://t.me/liashko_official

Залишити відповідь