Пн. Сер 2nd, 2021

Китай почав торгувати квотами на вуглекислий газ


Фото з відкритих джерел

Такий крок запроваджується з метою надання сприяння скороченню викидів СО2

Китай почав онлайн-торгівлю квотами на викиди вуглекислого газу, передає “Інтерфакс-Україна”. 

Даний крок був зроблений з метою надання сприяння скороченню викидів СО2, заявило міністерство екології та навколишнього середовища КНР. 

Торги стартували на Шанхайській екологічної та енергетичної біржі з котируванням 48 юанів за тонну ($7,4). До закриття ринку ціна піднялася до 51,23 юаня ($7,92), тобто на 6,7%. За день було укладено угоди з об’ємом квот 4,1 млн тонн на загальну суму 210 млн юанів ($32 млн), за даними Shanghai Securities News. 

Китайський ринок можна назвати найбільшим в світі за масштабом охоплених ним викидів парникового газу, зазначає “Сіньхуа”. 

Зазначимо, що торгівля квотами – це процес купівлі і продажу дозволів на викид СО2 та інших парникових газів. Отримавши розподілені квоти, підприємства можуть продавати зайві обсяги іншим компаніям, які їх потребують. 

Новини за темою: По 700 мільйонів тонн вуглекислого газу на рік: Знайдено зв’язок між ожирінням і екологічною ситуацією

Раніше повідомлялося, що вчені зареєстрували рекордну концентрацію вуглекислого газу в атмосфері. В останній раз такі значення досягалися, коли в Антарктиді росли ліси, а рівень океану був на кілька метрів вище нинішнього. Антропогенні викиди неухильно збільшують концентрацію вуглекислого газу в атмосфері.

Джерело: https://zikua.tv/news/economics/kytai_pochav_torhuvaty_kvotamy_na_vuhlekyslyi_haz_1007444

Залишити відповідь