Ср. Гру 2nd, 2020

“Карантин вихідного дня” матиме ефект доміно та спричинить ланцюгову реакцію, – економіст

Поділіться записом
Юрій Атаманюк
https://antikor.com.ua

У сфері ресторанного та готельного бізнесу в Україні задіяно близько мільйона осіб, наголосив Юрій Атаманюк

Карантин вихідного дня“, який запровадили в Україні, матиме ефект доміно та спричинить ланцюгову реакцію.

Про це в ефірі ток-шоу “17” на телеканалі ZIK заявив економічний експерт Юрій Атаманюк.

Експерт зауважив, що у сфері ресторанного та готельного бізнесу в Україні разом з інфраструктурою задіяно близько мільйона осіб. Він переконаний, що запровадження жорстких карантинних обмежень увімкне ланцюгову реакцію.

“Іде ефект доміно: вони не закуповують у фермерів сьогодні продукти, вони не платять комунальні платежі, не можуть платити, вони не платять оренду, вони не платять відсотки за кредитами. Завтра банки-кредитори не зможуть віддати депозити, завтра закриються ті ковбасні, сирні, хлібні виробництва, які були виключно створені і працювали “під” них. Там іде відтермінування постачання продукції, там йде кредитування товарів. Своєю чергою, це зав’язано на імпорті, і ми включимо таку ланцюгову реакцію”, – сказав Юрій Атаманюк.

Новини за темою: Троє міністрів виступили проти введення “карантину вихідного дня” в Україні, – ЗМІ

Гість студії додав, що така ситуація спричинить сплеск злочинності в країні.

Нагадаємо, уряд запровадив карантин вихідного дня. Відповідним рішенням вводиться жорсткий карантин з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, який буде повторюватися щотижня вихідними.

Як повідомляли, прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 11 листопада заявив, що, якщо в Україні не запроваджувати більш жорсткі карантинні обмеження, то вже 10-15 грудня в лікарнях не зможуть приймати пацієнтів із COVID-19.

Слід додати, міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що Львівська міська рада буде оскаржувати в суді рішення Кабінету міністрів щодо запровадження в Україні “карантину вихідного дня”.

Джерело: https://zik.ua/news/economics/ekonomist_zasterih_karantyn_vykhidnoho_dnia_matyme_efekt_domino_986958

Залишити відповідь