Пт. Вер 18th, 2020

Ілля Кива звернувся в ОГПУ щодо дій ДПС, через які держбюджет в червні недоотримав 2,7 млрд грн

Поділіться записом

Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива.


Фото:”Опозиційна платформа – За життя”

Офіс Генпрокурора України повинен розслідувати факт недоотримання держбюджетом 2,7 млрд  грнподатків в червні, до чого можуть бути причетні чиновники Державної податкової служби. Про це йдеться в заяві народного депутата від “ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ” Іллі Киви на ім’я генпрокурора, оприлюдненому в Телеграм-каналі політика.

“З червня 2020 року на території України здійснювали діяльність так звані підприємства-скрутки, які під час реєстрації податкових накладних підміняють номенклатуру товару. За наявними даними, обсяг операцій, здійснених за червень становить 13,7 млрд грн, зокрема ПДВ – 2,7 млрд грн. Результатом діяльності таких підприємств є надання реальному сектору економіки послуг щодо мінімізації податкового навантаження з ПДВ, в результаті чого держбюджет недоотримує кошти”, – зазначив Ілля Кива.

Нардеп також переконаний, що діяльність підприємств-скруток можлива тільки при “службовій недбалості посадових осіб ДПС, які в результаті невиконання або неналежного виконання своїх службових обов’язків заподіяли значної шкоди державним інтересам”, а саме – недоотримання держбюджетом у червні ПДВ на 2,7 млрд грн.

У зв’язку з цим Ілля Кива вимагає внести відомості в ЄРДР по ч. 1, ч. 2 ст. 367 КК України та витребувати у територіальних підрозділів ДПС в Києві і областях протоколи регіональних комісій з відпрацювання схемного податкового кредиту.

Політик також оприлюднив список таких підприємств, які діють практично у всіх областях України та в Києві.

Джерело: https://zik.ua/news/economics/illia_kyva_zvernuvsia_v_ohpu_shchodo_dii_dps_cherez_iaki_derzhbiudzhet_v_chervni_nedootrymav_27_mln_hrn_976396

Залишити відповідь