Нд. Бер 7th, 2021

До держбюджету надійшли кошти від першої ліцензії на гральний бізнес

Поділіться записом
Нелегальний гральний бізнес онлайн Фото з відкритих джерел

Перше надходження склало 23,4 мільйона гривень, хоча очікувалося 39 млн грн

Державне казначейство підтвердило надходження 23,4 мільйона гривень від видачі першої ліцензії на гральний бізнес. Про це повідомив голова Комісії з регулювання грального бізнесу та лотерей Іван Рудий у Facebook.

“Дійсно історична подія. Шість днів тому було прийнято рішення про видачу першої ліцензії. А вже сьогодні – казначейство підтвердило отримання оплати в розмірі 23,4 млн гривень. Ринок запрацював, держава отримує кошти, і це – тільки початок”, – зазначив Рудий.

До слова, раніше очікувалося, що за ліцензію ТОВ “Спейсікс” (ТМ “Космолот”) повинно було сплатити 39 млн грн згідно зі ст. 53 з урахуванням п. 3 прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор”.

Новини за темою: У Раді створять групу для розробки змін до закону про гральний бізнес

Нагадаємо, 2 лютого Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей видала першу в Україні ліцензію для ТОВ “Спейсікс” на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор в онлайн-казино.

Джерело: https://zikua.tv/news/economics/do_derzhbiudzhetu_nadiishly_koshty_vid_pershoi_litsenzii_na_hralnyi_biznes_995772

Залишити відповідь