Ср. Січ 20th, 2021

БЕЗ БУЛІНГУ, з навчанням бізнесу та вихованням успішних // Astor School

Поділіться записом

Герой нового випуску “Бізнес працює навіть в карантин” – Andrey Pilleroa, а тому гарантовано розмова буде корисною та цікавою!
Ми поговорили не лише про особливості роботи приватних шкіл в часи карантину, та як пандемія вплинула на ведення бізнесу та створення нових проектів. А ще як вдалося швидко адаптуватися до нових умов, як в ці часи маштабувати бізнес, а не закривати!
Як налаштуватися на позитив у цих складних умовах, проаналізувати бізнес-можливості та створити прогноз на рік 2021.
Ми відвідали Astor School і побачили все на власні очі!
Андрій Піллероа – український бізнесмен, інвестор, фахівець з міжнародного бізнесу, педагог-інноватор, громадський діяч.
Свій перший бізнес створив у 21 рік на третьому курсі університету. У 35 років вже був співвласником і інвестором у понад 60-ти бізнес-проектах.
Тоді Андрій зрозумів, що якби вивчав фінансову грамотність та бізнес ще в школі, то раніше почав б створювати бізнес, що зекономило б йому час на отримання знань та досвіду.
Тому в 2018 році відкрив приватну загальноосвітню школу для учнів 1-11 класів, де діти вчаться за програмою МОН та, починаючи з 1 класу, вивчають фінансову грамотність і створюють власні бізнес проекти.

Дивіться обов’язково!

#AstorSchool #Булінг #AndreyPilleroa

Проект підготовлено за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою авторів https://ucf.in.ua/

Дивитись онлайн “8 канал” тут: https://youtv.ua/tv/8-channel/

Підписатися на нові відео 8 каналу:
https://www.youtube.com/channel/UCUIAYbkfw7sbpI4KwqShAnQ/

Багато цікавого та корисного від 8 каналу у Facebook:
https://www.facebook.com/8channelUA/

Залишити відповідь