Вт. Чер 22nd, 2021

Аналітики прогнозують, що Україна може отримати транш МВФ до вересня

Фото з відкритих джерел

Водночас, існує 20-30% ризику того, що деякі закони не будуть ухвалені до літніх канікул, тому співпрацю з МВФ доведеться перенести

Аналітики з американського фінансового холдингу J.P. Morgan прогнозують, що Україна отримає наступний транш від Міжнародного валютного фонду (МВФ) до вересня 2021 року. Про це повідомляє “Інтерфакс“.

Як зазначається, Україна протягом 2021 року залучить три мільярди доларів фінансування, а її міжнародні резерви зростуть до 32,5 мільярда доларів.

“Українська влада прагне отримати транш МВФ до початку формування держбюджету на 2022 рік. Водночас, є 20-30% ризику того, що деякі закони не будуть ухвалені до літніх канікул, тому співпрацю з МВФ доведеться перенести на осінь або на наступний рік”, – вважають експерти.

Також аналітики стверджують, що наразі немає прогресу у судовій та антикорупційній реформі, які є умовою для отримання траншу, але до кінця червня все може змінитися.

Новини за темою: Рада прийняла за основу необхідний для співпраці з МВФ “банківський” законопроєкт

Нагадаємо, спікер МВФ Джеррі Райс заявив, що Міжнародний валютний фонд і Україна на переговорах домоглися певного прогресу, проте його недостатньо для траншу. Фонд продовжує тісно співпрацювати з українською владою в контексті першого огляду програми.

Джерело: https://zikua.tv/news/economics/analityky_prohnozuiut_shcho_ukraina_mozhe_otrymaty_transh_mvf_do_veresnia_1005000

Залишити відповідь