22.09.2021

Ajax та Sheriff охороняють українські історичні реліквії у Софії Київській

В Україну прибув оригінал Конституції Пилипа Орлика латинською мовою. Цей унікальний історичний документ вперше за 300 років покинув Швецію для виставки, що приурочена до Дня Незалежності України. За інформацією ЗМІ, експонат оцінюється в понад мільйон доларів, тому для надійної охорони було вжито безпрецедентні заходи безпеки: перевозили конституцію спеціальною вантажівкою, яку постійно охороняла поліція, а з фондів до собору його несли у броньованій вогнетривкій валізі. Після транспортування документ знаходиться під постійним наглядом системи Ajax та компанії “Шериф”.
—————
Це офіційний канал Ajax Systems. Ми виробляємо бездротові системи безпеки для дому та бізнесу, які здійснили революцію в індустрії. Наша місія — зробити професійні охоронні технології ближче до людей. У продуктовій лінійці десятки пристроїв: датчики руху, відчинення, розбиття скла, протікання і пожежні, а також сирени, реле та розумні розетки. Вони дозволяють Ajax одночасно виконувати завдання охоронної сигналізації та системи розумного дому.

Підпишіться на наш канал, щоб першими дізнаватися про новини компанії, дивитися експертні огляди, інтерв’ю та навчальні відео.

Дізнайтеся більше на https://ajax.systems/ua/

Залишити відповідь