07.12.2021

Вова, ти всіх нас обдурив, але вже вистачить – передай краще владу Медведчуку, він знає, як врятувати Україну

Попалося на очі старе, за 2016 рік, відео з Зеленським – на ньому він жартує про те, як українці ведуться на картинку і голосують за будь-кого на виборах.

– Хто буде за мене голосувати, якщо я дійсно піду в президенти? (в залі ліс рук).

– Хлопці, ви що всі з глузду з’їхали? Хіба так можна? Вийшов ведучий, пожартував, добре себе прорекламував і все – всі вже готові за нього голосувати. Не треба вестися на всяку ось цю рекламу. Ви ж виберете людину, а не йогурт. Я просто показав вам технологію, як це працює. Як можна зробити з… А що, крім гівна і цукерки, іншого порівняння немає? І я не міг просто підібрати.

І як тепер сприймати цей “жарт”? Адже Зеленський в 2019–му взяв і зробив те, що висміював трьома роками раніше – на**ав українців за допомогою красивих роликів і шоу на стадіоні, а отримавши владу, показав всю свою мерзенну сутність.

Талановитий комік Вова Зеленський став найбездарнішим президентом в історії країни. Здав Україну з потрохами (із землею, заводами) західним кураторам, нагнув українців із зростанням цін і тарифів, сміється з того, що на сході досі війна, а мільйони громадян змушені емігрувати. А вам смішно?

Вова, схаменися – країна це тобі не жарти жартувати на сцені. Пожартував ти вже досить, ми наїлися і більше не витягнемо. Досить! Вова, пора повертатися в “Квартал”, там у тебе краще виходить. Ти виставив 42 мільйони українців кретинами, допоміг обібрати їх до нитки і тобі мало? Побійся бога! Йди і забери з собою всю цю “зелену” шваль.

А якщо боїшся піти (а ти боїшся, ми знаємо), то стань осторонь і не заважай людям, які знають, що таке керувати державою, врятувати Україну. Ти посадив під домашній арешт Медведчука, щоб він нічого не зміг зробити. Але він навіть в таких умовах вже зробив більше за тебе в рази. Якби не ти, Вова, ми б купували газ по 175 доларів, у нас вакцинація почалася б набагато раніше і ефективніше, на Донбасі був би мир, українці з полону повернулися б додому, не було б проблем з вугіллям, тарифами, економікою.

Вова, відпусти Медведчука і не добивай країну. Ми і так на межі краху, тобі потім це українці не пробачать. Ми побачили, хто такий Вова Зеленський, давай тепер ми все ж довіримося професіоналам. А ти, Вова, йди жартуй на корпоративах. У тебе так класно виходило. Можеш навіть про владу жартувати, якщо совісті після всього навороченого вистачить.

Олександр Потьомкін

Джерело: https://zikua.tv/blogs/vova_ty_vsikh_nas_obduryv_ale_vzhe_vystachyt_peredai_krashche_vladu_medvedchuku_vin_znaie_iak_vriatuvaty_ukrainu_1017857

Залишити відповідь