Вт. Лип 27th, 2021

ОПЗЖ: Зе-влада знищує незалежність судів, використовуючи для здійснення репресій правоохоронні органи

“Опозиційна платформа – За життя”

Політична партія

Фото з відкритих джерел

Оригінал розміщений на сайті партія.

Влада Зеленського продовжує наступ на систему правосуддя. Після безпрецедентного тиску на суддів Конституційного Суду і спроби достроково припинити їх повноваження, у світлі саботажу рішень КСУ і підбурювання до цього ж народних депутатів України, влада запустила репресивну машину вже проти всієї судової системи України.

Президент, як гарант Конституції України, повинен уособлювати повагу до Основного Закону, прав і свобод громадян, рішень Конституційного Суду і Верховного Суду, прийнятим ім’ям України.

Тим часом глава держави, пролобіювавши антиконституційні закони, присвоїв не властиві йому функції і повноваження виконавчої влади і намагається реалізувати, по суті, нав’язаний суспільству і державі зовнішній вектор управління на шкоду територіальному суверенітету і національній безпеці.

Підмінивши собою виконавчу владу (Кабмін), Президент видає циркуляри та ініціює законопроекти, що однозначно свідчать про формування диктаторської системи управління, з метою забезпечити реалізацію та застосування неконституційних та антинаціональних законів, які створюють реальні загрози існуванню державності в цілому.

Саме після прийняття Конституційним Судом низки рішень про неконституційність ініційованих Зеленським законів були прийняті укази Президента, по суті, про припинення функціонування КСУ і позбавлення народу України, як засновника влади, можливості захищати свої інтереси і відновлювати справедливість. Тобто за Указом Президента діяльність суддів Конституційного Суду без будь-яких правових підстав була припинена. В цей же час Президентом України неконституційним способом, у тому числі шляхом скасування президентського указу, були припинені повноваження судді КСУ.

Верховний Суд своїм рішенням указ Президента скасував і визнав його неконституційним, тим самим відновив повноваження судді КСУ.

За це рішення Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом винесення 14 липня 2021 року колегією суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду рішення на користь судді Конституційного суду Олександра Тупицького. Більш того, представник правоохоронних органів навіть не приховує, що вказане кримінальне провадження знаходиться “на посиленому відомчому контролі з боку керівництва”. А значить, триває тиск на суддів, і його єдина мета – прийняття протиправного рішення, яке влаштувало б Офіс президента України.

Норма Конституції зумовлює обов’язковість виконання рішень КСУ і Верховного Суду, між тим, не без втручання Банкової, правоохоронні органи порушують кримінальне провадження щодо суддів Верховного Суду, які прийняли рішення про скасування неконституційних актів Президента. Дно правової системи пробито, правове свавілля і нігілізм глави держави і його команди, по суті, мають кваліфікуючі ознаки кримінально караних діянь і повинні отримати належну оцінку в українському суспільстві і з точки зору міжнародного права.

Антиконституційна діяльність команди Президента щодо прийняття незаконних рішень і законодавчих актів, у тому числі і так званого земельного закону, призвела до конституційної кризи з ознаками конституційного перевороту, мета якого ‒ узурпація влади і формування одноосібної диктатури.

Суди фактично стали заручниками Президента Зеленського та його оточення, які намагаються побудувати в Україні тоталітарний режим і віддають контроль над системою правосуддя своїм західним кураторам. Найкращий приклад тому-закон про реформу вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів, до складу яких вводяться “міжнародні експерти”, які отримують пріоритетне право призначення “потрібних” суддів. Це ставить хрест на незалежності судової системи України і віддає її під контроль тим, хто вже сьогодні диктує свої правила гри українській владі.

Але, схоже, влада Зеленського і його західним господарям мало цього інструменту. За допомогою кишенькових правоохоронних органів, створення яких було пролобійовано раніше все тими ж міжнародними лобістами, вони створюють інструмент терору проти неугодних суддів.

Терор проти суддів Верховного Суду та Конституційного Суду покликаний поставити хрест на незалежності судової влади, що суперечить Конституції України. Використовуючи парламентську більшість, глава держави навмисно самоусувається від дотримання принципу конституційності щодо забезпечення основоположного принципу поділу влади на законодавчу, виконавчу і судову (стаття 6 Конституції України). Стаття 126 Конституції України прямо вказує: “незалежність і недоторканність суддів гарантуються Конституцією і законами України. Вплив на суддів яким би то не було чином забороняється”.

“Опозиційна платформа – За життя” заявляє про неприпустимість організації владою кримінального переслідування суддів за прийняття справедливих і незалежних рішень. Заявляємо, що така практика має на меті залякати представників суддівського корпусу і в першу чергу домогтися винесення суддями політично мотивованих, безпідставних і неправових вироків політичним противникам влади, які піддаються переслідуванню за їх переконання. Фактично знищуючи незалежну судову гілку влади, Зеленський встановлює в Україні диктатуру і йде шляхом узурпації влади та організації системи політичного терору.

Партія “Опозиційна платформа – За життя”

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: https://zikua.tv/news/politics/opzzh_ze_vlada_znyshchuie_nezalezhnist_sudiv_vykorystovuiuchy_dlia_zdiisnennia_represii_pravookhoronni_orhany_1007567

Залишити відповідь