Пн. Січ 18th, 2021

Кузьмін: Вони вже вкрали Україну у народу, захопили її як трофей для повного і остаточного розграбування

Поділіться записом
Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя”


Фото з відкритих джерел

З недореволюцією в США все зрозуміло: гроші вирішили результат справи. Ніхто не захотів втрачати нажите, а загроза похитнути позиції долара на світовому фінансовому ринку багатьох налаштувала проти Трампа і його млявих закликів до законності та справедливості. 

Трампа зрадили всі: і Генеральний прокурор, і Верховний суд і навіть віцепрезидент із соратниками-республіканцями. Але спочатку Трамп зрадив своїх виборців, відмовившись від боротьби за відновлення порушеного права. Як колись виборців зрадив Янукович, і як самого Януковича зрадили найближчі соратники з Партії регіонів.

Причина зради – бажання зберегти своє майно і гроші. Що б вам не говорили, як би не пояснювали те, що сталося, як би не переконували у зворотному – не вірте, мова все одно йде про гроші. Гроші для них сьогодні – сенс життя, центр існування Всесвіту та основна мотивація для зрадників. Для нас це означає лише те, що Україну будуть грабувати. Грабувати її ресурси, бюджет, населення, кошти міжнародної фінансової допомоги. Грабувати з ще більшою силою і цинізмом.

Україну перетворять на майданчик для відмивання вкрадених грошей, а її населення – в безправних рабів. Вони вже вкрали Україну у народу, захопили її як трофей для повного та остаточного розграбування. Що нам робити? Ми повинні скинути ярмо зовнішнього управління, цієї сучасної форми рабства, відновити державний суверенітет і незалежність, “перезапустити” державний механізм і побудувати таку державу, яка забезпечить кожному громадянину щасливе і гідне життя. Всі здорові сили суспільства повинні об’єднатися навколо нової національної ідеї та повернути Україну українському народу.

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: https://zik.ua/blogs/kuzmin_vony_vzhe_vkraly_ukrainu_u_narodu_zakhopyly_ii_iak_trofei_dlia_povnoho_i_ostatochnoho_pozhrabuvannia_992369

Залишити відповідь