26.01.2022

Кузьмін: Режим Зеленського має всі ознаки фашистського. Залишилося лише вирішити, що з усім цим робити

Ренат Кузьмін

Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України

Бандера

Чинний в Україні режим має всі ознаки фашистського

Фото з відкритих джерел

Про це пише Ренат Кузьмін у своєму Telegram-каналі.

Україна. 14 ознак фашизму за Лоуренсом Бріттом:

1. Потужний і тривалий націоналізм – фашистські режими постійно використовують націоналістичні гасла, девізи, символи, пісні і так далі.
– Тут без коментарів. Всі все бачать і чують. А “Слава Україні і Героям слава” – стали офіційними привітаннями в українській армії.

2. Зневага до загальновизнаних прав людини – зі страху перед ворогом і під приводом забезпечення безпеки фашистська влада переконує, що права людини можуть ігноруватися в певних випадках заради якоїсь суспільної “необхідності”.
– Застосування санкцій до неугодних громадян, позбавлення їх власності та блокування рахунків за рішенням РНБО – тільки верхня частина айсберга.

3. Виявлення ворога / викупні жертви як об’єднавча основа – народи при фашистських режимах згуртовуються в патріотичному русі в боротьбі проти загальної небезпеки або загального противника.
– Путін, російська агресія, п’ята колона Кремля. Бузина, Шеремет, Калашников. Загалом, все як за лекалами.

4. Переважне становище Збройних сил – навіть якщо в країні є багато гострих внутрішніх проблем. Пропаганда нав’язує привабливий образ військових і військової служби.
– Загалом, “армія, мова, віра”, де на першому місці, звичайно, армія.

5. Сильна дискримінація за ознакою статевої приналежності – у фашистських урядах домінують чоловіки.
– “Корабельні сосни” – це якраз звідти.

6. Контроль над ЗМІ – вони контролюються безпосередньо владою або побічно через співчуваючих журналістів або керівників ЗМІ. Поширена цензура.
– Закриття опозиційних телеканалів, електронних ЗМІ, використання проплачених блогерів і журналістів для шельмування опозиції в Україні давно вже нікого не дивують.

7. Маніакальне захоплення національною безпекою – страх використовується як мотиваційний інструмент влади для тиску на маси.
– Показові розправи над інакомисленням на засіданнях РНБО, використання правоохоронних органів для залякування опозиції – в Україні стали елементами державної внутрішньої політики.

8. Переплетення релігії і влади – уряди фашистських країн використовують релігію як інструмент управління громадською думкою.
– Та ж “армія, мова, віра”, тільки тепер уже “віра” попереду паровоза.

9. Захист корпорацій – Промислова і ділова аристократія у фашистських державах часто є єдиною силою, що ставить лідерів у владу, створюючи взаємовигідні ділові відносини з владною елітою.
– Українські олігархи є частиною державної системи управління. Плати і живи – основний принцип виживання українського бізнесу.

10. Утиск профспілок і робітничого руху.
– Хтось може згадати хоч одного українського профспілкового лідера? Їх усіх давно вже загнали під лавку.

11. Презирство до інтелігенції та мистецтва – фашистські держави заохочують або терпимо ставляться до проявів відкритої ворожості до вищої освіти і до вчених. Свобода самовираження в мистецтві піддається відкритим нападкам.
– Масові звільнення російськомовних вчених і викладачів давно стали нормою, як і заборона російськомовної наукової літератури. А заборона на в’їзд в Україну російськомовним діячам мистецтва, заборона книг, фільмів і згадка прізвищ – взагалі за межею розуміння нормальної людини.

12. Нав’язлива ідея злочину і покарання – при фашистських режимах правоохоронним органам даються майже необмежені повноваження. Люди в ім’я патріотизму в багатьох випадках вважають за краще не помічати їх зловживань, навіть порушення своїх громадянських свобод. Часто створюються репресивні органи з необмеженою владою.
– Полювання на “державних зрадників і ворогів українського народу” давно вже нікого не дивує, як і антиконституційне створення нових репресивних органів, типу НАБУ, ДБР, БЕБ, НАЗК і. т. д.

13. Неприборкане кумівство і корупція – фашистськими режимами майже завжди керують клани приятелів і партнерів, які призначають один одного на урядові посади і використовують владу для захисту членів свого клану від відповідальності. Найчастіше урядові лідери привласнюють або навіть безпосередньо розкрадають державні ресурси і скарбницю.
– Квартал 95 в Україні став кузнею кадрів для вищих державних постів, а про “велике крадівництво” не говорить тільки ледачий.

14. Шахрайські вибори – вибори у фашистських державах часто перетворюються на фарс. Нерідко проводиться наклепницька кампанія проти кандидатів від опозиції, законодавство використовується для маніпулювання чисельністю виборців, межами округів, засобами масової інформації.
– Українська влада позбавила Донбас права голосу на виборах, змінивши межі виборчих дільниць, ввівши військово-цивільні адміністрації і прийнявши відповідні закони.

Висновок: чинний в Україні режим має всі ознаки фашистського. Залишилося тільки вирішити що з усім цим робити…

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: https://zikua.news/blogs/kuzmin_rezhym_zelenskoho_maie_vsi_oznaky_fashystskoho_zalyshylosia_lyshe_vyrishyty_shcho_z_usim_tsym_robyty_1020349

Залишити відповідь