Сб. Гру 5th, 2020

Кузьмін: Медведчук зможе домовитися про передачу Україні технології виробництва російської вакцини

Поділіться записом
Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя”

Народний депутат Ренат Кузьмін
Фото з відкритих джерел

Оригінал на сторінці Рената Кузьміна в Facebook.

Гаразд, не хочете купувати російську вакцину. Розумію: американці заборонили. Ну, щоб пізніше свою нам продати втридорога.

Своєї вітчизняної вакцини немає. Теж розумію: ні розуму, ні фантазії, ні грошей для її розробки.

Але, якщо вже ви такі патріоти, як хочете здаватися, так візьміть у російських технологію і почніть виробляти свою вакцину: нас забезпечте і продавайте її всьому світу. Що для цього потрібно? Ясно ж — якщо Медведчук зміг домовитися про постачання вакцини в Україну, то він зможе домовитися і про передачу нам технології її виробництва. А тут і здоров’я населення, і підтримка вітчизняного виробника, і наповнення бюджету…

Розуміючи це, тисячі українців вже звернулися до Медведчука з проханням домовитися про передачу нам відповідної технології. Серед них і академік Пешко, який направив і Медведчуку, і Зеленському листи про це.

Як думаєте, яке рішення прийме президент Зеленський, який хворіє коронавірусом? І яке рішення прийме Медведчук, який на собі випробував ефективність російської вакцини?

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: https://zik.ua/blogs/kuzmin_medvedchuk_zmozhe_domovytysia_pro_peredachu_ukraini_tekhnolohii_vyrobnytstva_rosiiskoi_vaktsyny_987930

Залишити відповідь