26.09.2021

Дні “зелених” полічені: Після призначення Кузьміна Генпрокурором злочинні чиновники отримають терміни

Володимир Шамін
Володимир Шамін

Політтехнолог

Народний депутат України від “Опозиційної платформи – За життя” Ренат Кузьмін
Страна.ua

ЗМІ пишуть, що соратник Віктора Медведчука Ренат Кузьмін стане Генпрокурором після перемоги ОПЗЖ на виборах до парламенту. Це хороша новина, яка дає надію на відновлення верховенства закону в країні.

Невдоволення громадян, що наростає, змусить Зеленського сказати “до побачення” монобільшості. Люди бачать, що “кінець епохи бідності” так і не настав. Зняти напругу в суспільстві можна лише шляхом перевиборів.

Якщо поглянути на рейтинги “слуг” – за партію готовий голосувати тільки кожен п’ятий українець – стане очевидно, що біля керма встане зовсім інша команда. Виходячи з тих же рейтингів, найбільше голосів набере “Опозиційна платформа – За життя”, яка показує стабільний рух вгору.

Подальші кроки “Опозиційної платформи – За життя” відомі: це приведення тарифів до об’єктивних показників, блокування шахрайської схеми під назвою “ринок землі”, зростання зарплат і пенсій. Не обійдеться і без зміни генпрокурора. На цьому хотілося б зупинитися більш детально. Тому що саме від роботи генпрокурора залежить те, чи повернеться країна в правове русло після того свавілля, яке влаштувала Зе-команда.

ОПЗЖ бачить на місці генерального прокурора Рената Кузьміна, який раніше вже обіймав посади першого заступника генпрокурора, першого заступника секретаря РНБО.

Справедливості заради, від цього рішення буде краще всім. Призначення Кузьміна – варіант безпрограшний. Адже навіть сам президент Зеленський визнавав некомпетентність своїх генпрокурорів. Кузьмін же абсолютно точно зможе показати реальний результат – він це робив, коли працював в органах прокуратури.

Кому буде зле від призначення Кузьміна – це злочинним чиновникам Зеленського.

Зі стовідсотковою впевненістю можна говорити про те, що відповість за свої злочини секретар РНБО Данілов, який став ручною лялькою для виконання вказівок Зеленського. Чого б його пану не захотілося, Данілов це робив, навіть якщо мова йшла про посягання на свободу слова, яке не налазило на голову. Заблокувати “112 Україна”, NewsOne, ZIK, “Перший Незалежний”, “Страна.ua”, “Шарий.net”? Будь ласка. Впровадити санкції проти конкурентів Зеленського, опозиційних політиків? Легко. Правда, тепер Данілову доведеться відповідати за все, що він накоїв. Перевести стрілки на господаря вже не вийде. Це ж, власне, стосується й інших членів РНБО, які голосували за всі ці незаконні рішення.

Неприваблива доля чекає і тих осіб, які сфабрикували справу Медведчука та інших членів ОПЗЖ, а також – продажних суддів і людини, яка давала їм вказівки. Тобто – заступника голови Офісу президента Смирнова. Також я б турбувався за своє майбутнє на місці співробітників СБУ, які підробили документи у справі Медведчука, а також кошмарять опозицію і в ручному режимі блокують ЗМІ.

Правовому беззаконню в Україні потрібно покласти край.

Володимир Шамін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: https://zikua.tv/blogs/dni_zelenykh_policheni_pislia_pryznachennia_kuzmina_henprokurorom_zlochynni_chynovnyky_otrymaiut_terminy_1010703

Залишити відповідь