17.09.2021

Через 7 місяців в ООН обурилися закриттям телеканалів в Україні і закликали їх поки відкрити!

Родіон Мірошник
Родіон Мірошник

Політичний експерт

Фото з відкритих джерел

Оригінал публікації розміщено в Тelegram-каналі Родіона Мірошника

Моніторингова місія ООН з прав людини опублікувала короткий доповідь, де у доповідача присутня стурбованість з приводу наїзду на свободу слова владою України.

“…накладені персональні санкції мали серйозний несприятливий вплив на право на свободу вираження думки, включаючи право на інформацію, що захищається законом”.

Доповідач ООН вказує на невідповідність рішення РНБО про закриття телеканалів і можливих загроз нацбезпеці від діяльності цих ЗМІ.

“Рішення не демонструє необхідність і пропорційність конкретних вжитих дій, зокрема, через відсутність чіткої вказівки конкретних загроз, які телеканали можуть представляти для національної безпеки”.

Доповідач ООН нагадує, що цензура – це не те що прийнято в цивілізованому суспільстві, а також, що “покарання Засоби масової інформації, видавців або журналіста виключно за критику уряду або політичної соціальної системи, підтримуваної урядом..”неприпустимо і власне називається цензурою на державному рівні.

Доповідач на адресу Зеленського взагалі заявляє: “В очікуванні відповіді я закликаю вжити всіх необхідних тимчасових заходів, щоб зупинити передбачувані порушення і запобігти їх повторенню”.

Тобто в ООН закликають відновити мовлення телеканалів і призупинити санкції, поки не пред’являть достатніх обґрунтувань і рішень судів.

Упевнений, що в ОПУ віддадуть перевагу не помітити цих вимог, а коли їх ткнуть носом, затягнуть пісню про рекомендаційний характер висловлених вимог тому як в ООН не розуміють “справжніх масштабів російської загрози”.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело: https://zikua.tv/blogs/cherez_7_misiatsiv_v_oon_oburylysia_zakryttiam_telekanaliv_na_ukraini_i_zaklykaly_ikh_poky_vidkryty_1010897

Залишити відповідь